Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, boolean given in /home/kvartiribg.com/public_html/include/cms-db.php on line 45
квартири, вили, семейни хотели и къщи за гости
Цена: 30 - 80 лв. (€ 0 - € 0) за сезон 2022 за двойна стая
Вилата (2003 г. ) предлага 8 двойни и 3 тройни стаи, както и 3 апартамента (2 спални), за 4 човека. Всички са със самост. санит. възел и просторни тераси. Обзаведени са луксозно и разполагат с климатик, cable TV и хладилник. Голяма част от стаите имат изглед към морето. Вилата има панорамна тераса на покрива, двор с барбекю и лоби-бар предлагащ разхладителни напитки, коктейли и алкохол. Намира се на тихо и спокойно място на около 20 м. от морето и плажа. Има място за паркиране на автомобили. В близост до спирка на автобус за Равда, Несебър и Слънчев Бряг.
Цена: 30 - 35 лв. (€ 15 - € 18) за сезон 2024 за легло
Къщата предлага стаи (с 2 и 3 легла) и студиа (с 3 и 4 легла, кухненски бокс). Всички са стилно и уютно обзаведени, със самост. санит. възел, климатик, cable TV, хладилник и тераси. Къщата се намира в центъра на Новия Несебър, до пощата, на около 100 м. от морето, на около 200 м. от южния плаж на Слънчев бряг и на около 400 м. от южния плаж на Несебър. В непосредствена близост има охраняем паркинг за автомобили.
Предлагат се 2 двойни стаи, 3 двойни (за 2+1 човека) стаи (едната се намира в задния двор с градинка и кът за отдих), 2 студиа (40-50 лв., за 2+1 човека, спален и всекидневен кът) и 1 апартамент (50-70 лв., за 2+2 човека, отделно спалня и всекидневна с мека мебел и оборудван кухн. бокс, тераса). Всички стаи са със самост. санит. възел, cable TV, климатик, хладилник, безжичен Интернет и тераси. Някои от терасите имат частичен изглед към морето. Къщата се намира в северната част на Стария Несебър, на около 80 м. от морето. По желание може да се осигури закуска. През есенно-зимния период има локално парно.
Цена: 30 - 50 лв. (€ 0 - € 0) за сезон 2022 за двойна стая
Вила "Мартина" (2006) разполага с 7 двойни (за 2+1 човека) стаи и 5 апартамента (50-80 лв., за 2+2 човека, преходни спалня и всекидневна). Всички стаи и апартаменти са луксозно и стилно обзаведени и са със самост. санит. възел, климатик, cable TV, хладилник и отделни тераси. Намира се в центъра на Новия Несебър, на около 150 м. от северния и южния плаж на града.
Цена: 20 - 30 лв. (€ 10 - € 15) за легло
Къщата разполага с 8 двойни стаи, 2 тройни стаи и 2 апартамента /двустайни с кухня + голяма лятна тераса/.Всички са със самост. санит. възел, климатик, TV, Wi-Fi ,хладилник и тераси. Намира се на главната търговска улица в центъра на Несебър, на около 300 м. от южния плаж и на 10 минути от северния.Предлагат се и 3ст.апартаменти с място за паркиране и басейн._N:1-партер до Южният плаж. _N:2-партер в Сл.Бряг на 250м от плажа. tel. 0878 212 492 ; 0878426367
Цена: 30 - 50 лв. (€ 15 - € 26) Цена за двойна стая през сезон 2022 г. Предлагаме и напълно обзаведено студио с кухненски бокс.
Къща за гости "Райкови" e построена през 2008 година и се намира се в тихо и спокойно кътче в центъра на гр. Несебър, непосредствено до главната търговска улица. В близост има ресторанти, магазини и аптеки, както и поликлиника, фризьорски салон и платен паркинг. И двата плажа на града са еднакво отдалечени от нас (на около 250 м). Предлагаме комфортно обзаведени двойни стаи и студио. Всяко от помещенията разполага със самостоятелен санитарен възел, тераса, климатик, мини бар, кабелна телевизия и безжичен интернет. В двора на къщата има градинска мебел, която можете да ползвате за отдих или хранене. Разполагаме с приемна за рано пристигналите или късно заминаващи гости. Държим на чистотата и уюта, като стаите се почистват ежедневно.
Цена: 20 - 27 лв. (€ 10 - € 14) за сезон 2022 за легло
В къщата се предлагат 2 двойни и 2 тройни стаи. Всяка стая е със самост. санит. възел, SAT TV, хладилник, термо-кана и тераса. Гостите могат да ползват безплатен сейф за ценности. Къщата се намира в центъра на Несебър, близо до централната търговска улица, на около 150 м. от морето и на около 300 м. от южния плаж на Слънчев бряг.
Къщата разполага с 4 тройни и 1 двойна стаи. Стаите са непретенциозно обзаведени и оборудвани с нощни шкафчета, масички и гардероби. За всички стаи има два санитарни възела и два общи хладилника. Намира се в Стария Несебър, на около 50 м. от морето и има широк и озеленен двор с лятна кухня. Хазаина е рибар и винаги можете да опитате прясно наловена риба.