Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, boolean given in /home/kvartiribg.com/public_html/include/cms-db.php on line 45
квартири, вили, семейни хотели и къщи за гости
Цена: 12 - 20 лв. (€ 6 - € 10) за сезон 2022 за легло
Предлагат се две 3 тройни стаи и 1 апартамент за 3+1 човека. Всички са съвременно обзаведени, със самостоятелени санитарни възли, кабелна TV, климатик, хладилник и тераси. Част от стаите са с изглед към морето. Намира се в новата част на Созопол, на около 50 м. от морето и на около 100 м. от двата плажа. Има хранителен магазин на близо и места където може да се насладите на вкусни морски дарове.
Цена: 40 - 70 лв. (€ 20 - € 36) за сезон 2022 за двойна стая
Предлагат се 3 двойни стаи, 1 тройна (50-80 лв.) стая, 1 студио (60-90 лв., за 2+2 човека) и 1 апартамент (60-100 лв. за 2+2 човека). Всички са стилно обзаведени със самост. санит. възел, климатик, cable TV, хладилник и собствени тераси с прекрасна панорама към морето и Райски залив. Намира се на самия морски бряг в новата част на Созопол, до входа на плажа. Непосредствено до къщата има удобно място за паркиране на автомобили.
Цена: 10 - 20 лв. (€ 5 - € 10) за сезон 2022 за легло
Предлагат се 8 двойни (за 2+1 човека) стаи, 3 студиа (за 2+2 човека, спален и всекидневен кът) и 1 апартамент (за 2+2 човека, спалня и всекидневна). Всички са със самост. санит. възел, cable TV, хладилник, интернет , тераси (част от тях с изглед към морето)и климатик.Къщата се намира на тихо и спокойно място в новата част на Созопол, на около 4-5 мин. от центъра, на около 7-8 мин. от плаж Хармани и на около 7-8 мин. от централния плаж на Созопол. Удобно за паркиране пред къщата.
Цена: 50 - 60 лв. (€ 26 - € 31) за сезон 2022 за двойна стая
Във вилата се предлагат 3 двойни (50-60 лв.) стаи, 3 студиа (60-70 лв., за 2+2 човека) и 8 апартамента (80-80 лв., за 2+3 човека). Всички са със самост. санит. възел и собствени тераси. Обзаведени са стилно и модерно и разполагат с хладилник, cable TV и климатик. Намира се на тихо и спокойно място в новата част на Созопол, на около 300 м. от централния плаж. От всички стаи има невероятна морска панорама към Черноморец, стария Созопол и островите Св. Кирик, Св. Иван и Св. Петър. Удобно за паркиране на автомобили.
Цена: 40 - 60 лв. (€ 20 - € 31) за сезон 2022 за двойна стая
Предлагат се 9 двойни стаи, 3 двойни (за 2+1 човека) стаи и 3 студиа (60-80 лв., за 2+2 човека, с кът с мека мебел). Всички са модерно обзаведени и разполагат със самост. санит. възел, климатик, cable TV, хладилник и тераси (половината с изглед към морето). Има двор с кът за отдих с люлка, шадраван и кафе-машина. Намира се на тихо и спокойно място в новата част на Созопол, на около 200 м. от центъра и на около 500 м. от плажа. Наблизо има платен паркинг.
Предлагат се 2 двойни стаи, 2 двойни (за 2+1 човека) стаи, 2 студиа (60-70 лв., за 2+2 човека, две преходни стаи - спалня и всекидневна, едното с кухн. бокс), 2 апартамента (70-80 лв., за 2+2 човека, две преходни стаи с кухн. бокс) и 1 голям апартамент (70-80 лв., за 2+2 човека, две спални и всекидневна). Всички са със самост. санит. възел, cable TV, хладилник и тераси. Има ютия с дъска за гладене на всеки етаж. В къщата има кафе-бар и градина с кът за отдих. Намира се на тихо и спокойно място в новата част на Созопол, на около 4-5 мин. от центъра и на около 9-10 мин. от двата плажа. Удобно за паркиране пред къщата.