В комплексът (2006) се предлагат 25 двустайни (70-100 лв., за 2+2 човека, отделно спалня и всекидневна) и 5 двуспални (90-120 лв, за 4+2 човека, две отделни спални и всекидневна) апартамента. Всички апартаменти са луксозно обзаведени и разполагат с напълно оборудван кухн. бокс, cable TV, климатик, хладилник, Интернет и тераси (повечето с изглед към басейна). В комплекса има голям и детски басейн с шезлонги, бар-ресторант и паркинг. Намира се зад дискотека Гранд и Автогарата, на около 7-8 мин. от центъра на Слънчев бряг и на около 8-10 мин. от морето и плажа. При наемане на едностаен апартамент за целия летен сезон ( до 4 човека) цената е 3900 лв. + консумативи.
Апартамент, част от хотелска част. Разполага с хол, мека мебел с възможност за нощувка, кухненски бокс, отделна спалня , баня и тоалетна. Максимален брой за нощувка-5 човека.Разполага с басейн, бар и ресторант. На 100 м от плажната ивица и търговска алея.Охраняем паркинг. Възможност за наемане за цял сезон! Цена по договаряне!
Даваме директно от собственик луксозна квартира в центъра на Слънчев Бряг. Апартамента се състои от: - кухненски бокс - оборудван с хладилник, готварска печка, кухненски шкафове, посуда. - просторна и светла стая с 3 легла, гардероб, масичка за хранене и столчета, климатик. - тераса с изглед към басейн - баня с тоалетна и коридор със закачалки. Към сградата има прекрасен басейн, който се ползва неограничено и БЕЗПЛАТНО. Има и удобни паркоместа до сградата, които се ползват безплатно, също така има и паркоместа в двора на сградата. Апартамента се отдава на 3-ма работещи. Цената е 330 лв за легло на човек за месец и ДОГОВАРЯНЕ ДИРЕКТНО със собствениците.
Предлагат се луксозно обзаведени студиа (за 2+2 човека, 50 кв.м., спален и всекидневен кът с оборудван кухн. бокс), разполагащи с легло тип спалня, 2 разтегателни фотьойла, cable TV, климатик, хладилник, котлони, микровълнова, тераса и санит. възел с вана и сешоар. Намират се в хотелски комплекс "Мирамар палас", на около 200 м. от центъра на Слънчев бряг и на около 70 м. от морето и плажа. В комплексът има голям и детски басейн с външен бар, ресторант, лоби-бар, панорамен бар на покрива с гледка към морето, SPA център, фитнес зала, медицински център и фризьорски салон.
Вила "Марс" (2004) разполага с 2 тройни (за 3+1 човека) стаи, една тройна стая и двойна мансардна стая. Всички стаи са със самост. санит. възел, cable TV, хладилник и собствена тераса с морска панорама с изглед към морето, Несебър и Слънчев бряг. Вилите имат озеленен двор с барбекю и безплатен паркинг. Намират се в непосредствена близост до борова гора, на около 300 м. от морето и плажа. За общо ползване от гостите има напълно оборудвана кухня с трапезария.
Под наем се дава луксозно обзаведен двустаен апартамент (50 кв. м., за 2+2 човека) в центъра на Слънчев бряг (на около 100 м. от хотел Кубан). Състои се от хол с кухненски бокс и спалня. Апартаментът разполага с 2 климатика, cable TV, електро уреди (печка, хладилник, пералня) и всички видове съдове за хранене. Осигурен паркинг. Намира се на около 100 м. от хотел Кубан в центъра на Слънчев бряг.
Просторно слънчево студио в затворен комплекс на много комуникативно място - близо до Автогарата, до хотел Кубан, до есторант Джани, на 7-8 минути пеша до плажа. Студиото е обзаведено с удобно двойно легло, разтегателен диван, телевизор, голяма кухненска маса с 4 стола, шкаф за дрехи, дъска за гладене, ютия, сешоар. Кухненският бокс е оборудван с хладилник, микровълнова фурна, два керамични котлона, тостер и всички необходими домакински съдове и прибори. Има просторна тераса с маса, 4 градински стола и сгъваем простор. Студиото е оборудвано с климатик, безплатен интернет и над 100 телевизионни канала. Комплекс Гранд Камелия разполага с вътрешен двор с много зеленина, 2 басейна за възрастни, 2 детски басейна, мокър бар.
ап.3, вила"Света Петка".вилата се намира в центъра курорта , на тихо място, на 300 метра от плажа , на отстояние 5 минути от хотел Кубан.В близост от заведения за бързо хранене, в непосредствена близост до рест.Джани, р-т Пиаца, хранителни денонощни вериги, поликлиника, полиция, таксита, автобусни линии.Вилата е със самостоятелна ограда, параклис,два басеина, паркинг,шезлонги, чадъри.Всичко това се ползува от гостите на хотела безплатно.Апартамента разполага с възможност за настаняване до 5 човека.Самостоятелна спалня, голяма дневна,кухненски бокс - печка с котлони и фурна,ширм, хладилник с фризер, пералня, посуда за приготвяне и консумация на храна, кабелна телевизия, 2 климатика, голяма веранда с маса и столове за почивка и храна.цена за нощувка - Май-50 лв, юни 60лв, юли и август 80 лв.Двора е много озеленен с големи дървета, цветя, райграс, за които се грижат кам.семейство.